GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Antalya Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Akdeniz Bölgesi Antalya Özel Dedektiflik Hizmetleri

Deneyimli bir özel dedektif, dedektiflik mesleğini yaparken, haberleşmenin gizliliği ilkesine sadık kalır ve kişiler arasındaki haberleşmenin gizliliğini ihlal edecek davranışlardan kaçınır. Haberleşme içeriklerini kaydetmez. Kişiler arasındaki haberleşme içeriğini, yasaya aykırı bir şekilde üçüncü kişilere açıklamaz. Kendisinden hizmet talep eden kişi veya kuruluşun izni ve bilgisi olmadan, kendisine açıklanan ya da çalışmalar sırasında elde ettiği bilgi ve belgeleri, kimseye açıklamaz. Bunları hiçbir şekilde basın ve yayın yolu ile yayınlamaz. TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da haberleşmenin gizliliği ilkesine her zaman uymaktadır.

Ülkemizin nüfus bakımından en kalabalık şehirlerinden beşincisi Antalya’dır. Şehrin ekonomisi büyük oranda turizm ve tarıma dayalıdır. Kıyı şeridi boyunca sayısız turistik tesis bulunmaktadır ve bu tesisler yerli ve yabanı turistlere hizmet vermektedir. Şehir bu denli kalabalık olunca, çalışan anne ve babalar için en büyük sorun, çocuk bakıcısı bulmaktadır. Çünkü küçük çocuklarını gün boyu emanet edecekleri kişilerin, dürüsüt, özenli, temiz ve ilgili olmasını beklemektedirler. Ama her cocuk bakıcısı bu özellikte olduğunu söylemesine rağmen, gerçek hiç de böyle değildir.

Çalışan anne ve babalar, çocuk bakıcısı bulmak konusunda yeterli zaman bulamayınca, bu işi özel dedektiflik bürolarından veya özel araştırma kuruluşlarından talep etmeye başlamışlardır. Bu kuruluşların hizmetleri arasında çocuk bakıcısı araştırma ve takibi hizmeti de bulunmaktadır.

Antalya’nın 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 2.2 milyondur.
  • Şehrin nüfusu 2008 yılından bugüne düzenli olarak ve yüksek oranda artmaktadır. Şehrin ortalama yıllık nüfus artış oranı yüzde 3’ler seviyesindedir.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 106’dır.
  • En kalabalık ilçeleri, Kepez (471 bin), Muratpaşa (466 bin), Alanya (285 bin) ve Manavgat (216 bin).

Etnik bakımdan, şehrin yüzde 80’i Türk’tür. Bu oranın içinde Balkan, Girit ve Kıbrıs göçmenleri de bulunmaktadır. Nüfusun yüzde 10’u Kürt’tür. Kalan yüzde 10 ise, Avrupa’dan ve Rusya’dan buraya gelip yerleşenlerden meydana gelmektedir.

 

Genel olarak özel dedektiflik ve özel araştırma hizmetleri konusunda bilgi almak için ya da herhangi bir takip veya araştırma hizmeti almak için şirketimize başvurabilirsiniz.