GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Kahramanmaraş Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Akdeniz Bölgesi Kahramanmaraş Özel Dedektiflik Hizmetleri

Bir özel dedektif veya özel araştırma görevlisi, müşterilerinin kim oldukları hakkında, veya müşterilerinin kendilerinden hangi takip veya araştırma hizmetlerini talep ettikleri hakkında, ya da müşterilerinin çalışma başında, talep edilen hizmetin kapsamını belirlemek amacı ile kendilerine verdiği bilgi ve belgeler hakkında üçüncü kişilerle hiçbir şekilde bilgi paylaşımı yapmazlar. Bu dedektiflik mesleğinin en temel kuralıdır. Bu kurarala TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da, büyük özen göstermektedir.

Kahramanmaraş, Akdeniz Bölgesi’nin doğu kesiminde ve kıyıdan iç bölgede yer alan bir ilimizdir. Nüfus olarak bir milyonun üzerinde olan Kahramanmaraş’a, işgale karşı direnişi nedeniyle 1925 yılında İstiklal Madalyası verilmiş ve 1973 yılında isminin başına Kahraman ifadesi eklenmiştir. Şehirde yapılacak beşinci Organize Sanayi Bölgesi, ülkemizin en büyüğü olacaktır.

Çocuk bakıcısı olayı Kahramanmaraş’ta da ciddi bir sorundur. Özel dedektiflik bürolarının hemen hemen hepsi, çocuk bakıcısı araştırma hizmetini de sunmaktadır. Çocuk bakıcıları yakından izlenmekte, çocukla doğru iletişim kurup kuramadıkları, ne kadar empati gösterebildikleri, çocuk psikolojisinden anlayıp anlamadıkları, davranış şekilleri ile çocuğu ne kadar etkiledikleri ve daha birçok yönden araştırılmaktadır. Çocuk bakıcılarından sadece çocuğun karnını doyurmaları ve altına bakmaları beklenmiyor. Aynı zamanda çocukla oynamaları ve konuşmaları da bekleniyor. Çocuğu televizyon karşısına oturmakla çocuk bakılmıış olmuyor. Anne ve babalar haklı olarak çocukların zihinsel gelişimini de önemsemektedir. Bu açıdan özel dedektiflik bürolarının verdiği bu hizmetlerin faydası küçümsenemez.

Kahramanmaraş’ın 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 1.1 milyondur.
  • Şehrin nüfusu 2008 yılından bugüne çok az miktarda artış göstermiştir. Yıllık nüfus artış oranı yüzde 1 seviyesindedir.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 75’dir.
  • En kalabalık ilçeleri, Onikişubat (371 bin), Dulkadiroğlu (218 bin), Elbistan (142 bin) ve Afşin (82 bin).

Etnik bakımdan, şehrin yüzde 80’i Türk’tür. Şehirde yüzde 10 oranında Kürtler, yüzde 10 oranında da ağırlıklı olarak Çerkesler ve diğer etnik kökenli insanlar yaşamaktadır.

 

TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması olarak, her türlü takip veya araştırma hizmet taleplerinizi, hızlı ve uygun fiyatlarla karşılamaya çalışıyoruz.