GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Marmaris Özel Dedektiflik Hizmetleri

Muğla Marmaris Özel Dedektiflik Hizmetleri

Akdeniz ve Ege Denizi’nin buluştuğu bir noktada yer alan Marmaris, Muğla’nın beşinci büyük ilçesidir. Marmaris’in 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre nüfusu 89 bindir. Son yıllarda nüfusu sürekli yükselen ilçenin 2014 yılı verilerine göre, nüfus artış oranı yüzde dörde yakındır.

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, ülkemizin her yerinde olduğu gibi Marmaris ilçesinde de kayıp şahıs araştırması veya öğrenci araştırması hizmetlerinden kötü alışkanlıkların takibi ve araştırılması veya çocuk bakıcısı araştırması ve takibi hizmetlerine kadar birçok özel araştırma ve özel dedektiflik hizmetleri vermektedir.

Bilindiği gibi Özel Dedektifler, Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği, 2007 yılında kurulmuştur ve şirketimiz bu derneğin üyesidir. Dernek, kurulmasını takip eden günlerde hemen yabancı ülkelerde yürürlükte olan özel dedektiflik yasalarını dilimize çevirmiş ve bir türlü çıkarılamayan özel dedektiflik yasasının taslağı üzerinde çalışmalar başlatmıştır. Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da bu çalışmalara katkı vermektedir.

Marmaris önemli bir turizm merkezidir ve iklim bakımından yaz kış turist çekebilmektedir. Yerli ve yabancı turistlerin oldukça kalabalık olduğu ilçede çocukları okula giden aileler bir takım endişeler yaşamaktadır. Çocukların saf ve kolay inanan tavırları yüzünden bu endişelerinde haksız da sayılmazlar. Bu bakımdan anne ve babalar zaman zaman özel dedektiflik bürolarından öğrenci araştırması hizmeti talep ederler.

Uyuşturucu tacirleri, çeteler ya da fuhuş batağı her zaman çocuklar için birer ciddi tehlikedir. Çocuklar çoğu zaman merak dürtüsüyle bir takım kötü alışkanlıklara başlarlar ama sonrasında bunlardan kurtulmaları çok zor olur. Anne ve babalar, çocuklarının okula gidip gelirken, okul çıkışlarında kimlerle buluştuklarını, kimlerle arkadaşlık ettiklerini, nerelere gittiklerini ve okul dışındaki zamanlarını nasıl değerlendirdiklerini takip etmek zorundadırlar. Ancak özellikle çalışan anne ve babalar açısından bunu yapmak çok kolay değildir. Bu nedenle özel dedektiflik bürolarının verdikleri öğrenci takibi hizmeti önemli olmaktadır.

 

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması dedektifleri sadece öğrenci takibi konusunda değil, diğer her türlü özel araştırma veya özel dedektiflik çalışmalarını dedektiflik mesleğinin çalışma kuralları çerçevesinde yerine getirmektedir.