GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Eskişehir Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
İç Anadolu Bölgesi Eskişehir Özel Dedektiflik Hizmetleri

Güvenilir bir özel dedektif, haberleşmenin gizliliğini ihlal etmeyen ve özel hayatın gizliliğine zarar vermeyen bir dedektiftir. Takip ve araştırmaları sırasında yasal düzenlemelere aykırı yollara gitmeyen, suç teşkil edecek şekilde bilgi ve belge toplamaya çalışmayan dedektiftir. TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması kadrosunda çalışan özel dedektifler ve özel araştırma görevlileri de bu şekilde müşterilerine hizmet vermektedir.

Eskişehir, İç Anadolu Bölgesi’nin batısında yer alır ve içinden Porsuk Çayı geçer. Nüfusu bir milyona yaklaşan Eskişehir’de iki üniversite bulunmaktadır ve bu yüzden bir öğrenci şehri görüntüsündedir. Eskişehir’de yaşayan insanlar da zaman zaman güvenilir dedektife ihtiyacı duymaktadır.

Özel dedektiflik ya da takip ve araştırma hizmeti almak isteyen kişi ve kuruluşlar, güvenilir dedektif bulmak için bazı kriterlere dikkat etmek zorundadırlar. Eğer özel dedektiflik bürosu uzunca bir zamandır bu meslekte faaliyet gösteriyorsa bu durum bir güven unsurudur. Ama yeni kurulmuş özel dedektiflik bürolarından hizmet talep edilecekse durup düşünmek gerekir.

Dikkat edilmesi gereken bir başka nokta, özel dedektiflik bürosunun Özel Dedektifler Derneği’ne üye olup olmadığıdır. Dernek üyeleri, derneğin çıkardığı Etik İlkeler ve Çalışma Kuralları Yönetmeliği’nin aksine çalışmazlar. Kadrolarında her zaman uluslararası standartlarda çalışan ve mesleğin ilkelerine sahip çıkan özel dedektifler ve özel araştırma görevlileri bulunur.

Bir nokta daha var. Güvenilir özel dedektiflik büroları, işe başlamadan önce hizmeti talep kişi veya kuruluşlar ile bir sözleşme yaparlar. Talep edilen hizmetin tanımı, sınırları, koşulları ve çalışma yöntemi bu sözleşmede yer alır.

Eskişehir’in 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 812 bindir.
  • Şehrin nüfusu 2008 yılından bugüne sürekli artarak büyümektedir. 2014 yılında şehrin nüfus artış oranı yüzde 2’ye yaklaşmıştır.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 58’dir.
  • En kalabalık ilçeleri, Odunpazarı (377 bin), Tepebaşı (324 bin), Sivrihisar (22 bin) ve Çifteler (16 bin).

Etnik bakımdan, şehrin yüzde 90’ı Türk’tür. Kalan yüzde 10’unu, Çerkesler, Gürcüler, Abhazlar, Boşnaklar, Çingeneler ve Kürtler meydana getirmektedir.

 

Herhangi bir takip veya araştırma hizmeti talep edecekseniz, şirketimize başvurmakta vakit kaybetmeyiniz.