GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Bursa Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Marmara Bölgesi Bursa Özel Dedektiflik Hizmetleri

Marmara Bölgesi’nin bütün illerinde hizmet veren TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, bütün faaliyetlerinde Özel Dedektifler Derneği tarafından belirlenen ilkeler doğrultusunda hareket etmektedir.

Büyük şehirlerde ekonomi ve sanayi de güçlüdür. Dolayısıyla büyüklü küçüklü çok sayıda firma bulunmaktadır. Firmaların en büyük sorunları ise, işe alacakları elemanlara güvenmektir. Bu açıdan Bursa’da faaliyet gösteren bütün kuruluşlar, özellikle personel araştırma hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır.

Bu kuruluşlar ya büyüme stratejileri doğrultusunda işe yeni personel alacaklardır, ya da performansını düşük gördükleri elemanların yerine yeni personel alacaklardır. Heri iki durumda da işe alınacak personelin sıkı bir şekilde araştırılması gerekmektedir. Bu kuruluşlar kendi imkanları ile bu araştırmaları yapsalar bile çoğu zaman yeterli olamamaktadır. Bu yüzden de özel dedektiflik büroları tarafından verilen personel araştırma hizmetlerine gerek duyarlar.

Bu arada bazen bu kuruluşlar, mevcut personelin davranış ve tutumlarından şüphelenir ve haksız kazanç sağladıklarına inanırlar. Bu durumda da gerekli takip ve araştırmaların yapılması için özel dedektiflik bürolarından hizmet talep ederler.

Bursa, Marmara Bölgesi’nin güneyinde yer alır ve ülkemizin an kalabalık dördüncü ilidir. 2015 Dünya Yaşanabilir Şehirler sıralamasında Bursa dünyada 48. Sırada, ülkemizde ise birinci sırada yer alıyor. Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olan Bursa, ekonomik bakımdan ülkemizin en gelişmiş illerinden biridir. Aynı zamanda ülkemizin en büyük sanayi şehri ve otomotiv üretim merkezidir. Bu yıl Bursa Büyükşehir Belediyesi, ülkemizin kalite belgesine sahip ilk ve tek büyükşehir belediyesidir.

Bursa’nın 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 2.8 milyondur.
  • 2008 yılında bugüne nüfus artış hızında büyük bir değişim yok. Her yıl nüfus ortalama yüzde 1.5 oranında yükseliyor.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 256’dır.
  • En kalabalık ilçeleri, Osmangazi (813 bin), Yıldırım (641 bin), Nilüfer (375 bin) ve İnegöl (242 bin).

Etnik bakımdan, halkının yüzde 70’i Türk’tür. Bu oranın içinde, yerli halkın yanında, Lozan Antlaşması ile Balkanlar’dan gelen muhacirler de bulunuyor. Bunun dışında Gürcüler, Lazlar, Arnavutlar, Boşnaklar, Pomaklar, Abhazlar ve Çingeneler, toplam olarak halkın yüzde 25’ini oluşturuyor. Yüzde 5 oranında ise Kürtler var.

Sadece personel takip hizmeti için değil, her ne nedenle olursa olsun, özel dedektiflik hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz anda bizi arayınız.