GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Edirne Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Marmara Bölgesi Edirne Özel Dedektiflik Hizmetleri

Özel dedektiflik mesleğinin bugün için en zor yanı henüz bir özel dedektiflik yasasının çıkarılmamış olmasıdır. Buna rağmen, TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, sorumluluk bilinci ile hareket etmekte ve uluslararası kabul gören prensipleri ve kriterleri eas alarak faaliyet göstermektedir.

Edirne’de de aynı sorumlulukla müşterilerine hizmet veren firmamız, hem özel dedektiflik hizmetleri hem de özel araştırma hizmetleri kapsamında kişiye özel dedektiflik hizmeti de vermektedir.

Örneğin, insanların boşanma davası açmadan önce delil toplama ihtiyacı olabilir, soy ağacının araştırılmasına yönelik talebi olabilir, aile birliğini korumaya yönelik araştırma istekleri olabilir, velayet davası açmadan önce gerekli bilgi ve belgeleri toplamaya yönelik talepleri olabilir, miras hukukuna ve hileli işlemlere yönelik araştırma istekleri olabilir.

Kişiye özel dedektiflik hizmetleri bunlarla sınırlı değildir. Çocuk ve gençlerin sosyal çevrelerinin araştırılmasına yönelik istekler yapılabilir, kayıp kişilerin veya eşyaların bulunmasına yönelik araştırma istekleri olabilir, tehdit ve şantaj olaylarına yönelik araştırma talepleri olabilir. Hatta evlilik öncesi araştırma talepleri yapılabilir.

Bütün bu durumlarda insanların kendi olanakları ile araştırma yapması veya takip etmesi mümkün değildir. Çünkü sözü edilen bu çalışmalar hem yasal düzenlemeler konusunda bilgi birikimi gerektirirken, hem de özel dedektiflik faaliyelerinin gerektirdiği yöntemleri bilmeyi, farklı teknikleri uygulamayı ya da farklı ekipmanları kullanmayı gerektirir.

Edirne, Marmara Bölgesi’nin Trakya topraklarında yer alır ve hem Yunanistan hem de Bulgaristan ile sınırı bulunuyor. Şehir merkezinin Yunanistan’a uzaklığı 7, Bulgaristan’a uzaklığı ise 17 kilometredir. Bir dönem Osmanlı Devleti’ne başkentlik yapan Edirne, Meriç, Tunca ve Arda nehirlerinin buluştuğu bir düzlükte yer alıyor.

Edirne’nin 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 400 bindir.
  • Şehrin nüfusu 2006 yılından beri değişmemiştir.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 65’dir.
  • En kalabalık ilçeleri, Merkez (166 bin), Keşan (80 bin), Uzunköprü (64 bin) ve İpsala (29 bin).

Etnik bakımdan, halkının yüzde 75’i Türk’tür. Bu sayının içinde yerli halk ile birlikte Balkanlar’dan gelen göçmenler de var. Halkın yüzde 15’ini Pomaklar ve kalanını da Çingeneler, Boşnaklar, Arnavutlar ve diğer etnik gruplar meydana getiriyor.

Bu kadar farklı etnik bir yapıda, insanların olaylara yaklaşımları ve beklentileri de farklılaşır elbette. Bu açıdan firmamız, alanında uzman dedektiflerle müşterilerine hizmet vermektedir.

 

 

: