GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

İstanbul Kağıthane Özel Dedektiflik Hizmetleri

İstanbul Kağıthane Özel Dedektiflik Hizmetleri

Kağıthane, İstanbul’un Avrupa yakasında, deniz kıyısı olmayan ilçelerinden biridir. Nüfus bakımından İstanbul’un kalabalık bir ilçesi olan Kağıthane’nin 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre nüfusu 438 bindir. Son yıllarda nüfusu çok hızlı olmasa da bir artış göstermektedir. İlçenin nüfus artış oranı yüzde 1’e yakındır.

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, İstanbul’un bütün ilçelerinde olduğu gibi burada da öğrenci takibi ve çocuk takibi hizmetlerinden, delil toplama hizmetlerinde ve kötü alışkanlıkların takibi hizmetine kadar çeşitli alanlarda özel dedektiflik ve özel araştırma hizmetleri vermektedir. İlçede en fazla talep edilen özel dedektiflik hizmeti ise çalıntı araç takibi hizmetleridir.

Araç çalan bazı kişiler şebeke halinde çalışmakta, çalınan aracın motor ve şase numarasını değiştirerek sahte ruhsat düzenlemekte ve bu aracı bir başkasına satmaktadır. Bazı araç hırsızları ise çalınan aracı parçalamakta ve işe yarayan parçalarını hurdacılara satmaktadır. Bu yüzden bir araç çalındığında çabuk hareket etmek ve kısa sürede çalınan araca ulaşmak çok önemlidir. Polis böyle durumlarda üstüne düşeni fazlası ile yerine getirmektedir ama özellikle kalabalık ve büyük şehirlerde polisin elinden birşey gelmediği durumlar da olmaktadır. Bu nedenle bir umut olarak aracı çalışan kişiler özel dedektiflik firmalarına başvurmaktadır.

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, alanlarında uzman çalışanları ise çoğu zaman kısa sürede sonuç alabilmektedir. Ülkemiz genelinde günde ortalama 63 aracın ve sadece İstanbul’da günde ortalama 26 aracın çalındığı düşünülürse, özel dedektiflik firmaları tarafından verilen çalıntı oto araştırması hizmetinin ne kadar büyük bir ihtiyaç olduğu ortadadır. Oto hırsızlığı yapmak neredeyse artık bir meslek haline gelmiş durumdadır. Emniyet Genel Müdürlüğü açıklamalarında göre, 2014 yılında ülke genelinde araç hırsızlarına karşı, 1300 operasyon düzenlenmiş ve dört bin kişi civarında kişi gözaltına alınarak haklarında yasal işlem yapılmıştır. Ancak bütün çabalara rağmen bu işin önüe geçilemiyor.

 

Araç takibi veya çalıntı oto araştırması yanında şirketimiz, çok farklı alanlarda da özel dedektiflik ve özel araştırma hizmetleri vermektedir. Şirketimiz bu hizmetleri verecek yetkin bir kadroya ve donanıma sahiptir.

: